Loading…
İletişim

Hakkımızda

30 yıldan fazla süredir Yurtiçi-Yurtdışı referansları ile Turizm sektörüne yönelik çözümler sunan ModHotel Software, Konaklama sektörünün ihtiyaç duyduğu Full otelcilik yazılımı, Front Office, Back Office, Mobil uygulamalar, E-dönüşüm modülleri, Interface uygulamaları, KBS Polis-Jandarma Anlık Kimlik Bildirim entegrasyonları, Kanal yönetimleri, Online Kiosk Self Check/in, Tablet RegCard, Siber güvenlik, Sosyal medya stratejisi, KVKK uygulamaları gibi daha onlarca farklı modül ve hizmet ile tek noktadan Otellere çözüm ortağı olmaktadır. Profesyonel yazılım ekibi ve Uzman eğitim kadrosu ile tüm yeni teknolojiler anlık olarak takip edilmekte, yazılımlara uygulanmakta ve Otellerin hizmetine sunulmaktadır.

Firmamız, yukarıda belirtilen ana faaliyet alanlarının dışında Personel ve İş Arayanlar sayfaları ile uzun yıllardır Turizm sektörüne yönelik İstihdamın lokomotifi konumundadır. Bu hizmetin amacı sektördeki Personel Arayanlar ile İş Arayanları online ortamda buluşturmak ve hızlı bir şekilde iki taraf için de istihdamın sağlanmasına yardımcı olmaktır. İlanların modhotel.com web sayfasında yayınlanmasının dışında Personel tedarik etme ya da İş bulma gibi herhangi bir aracılık hizmetimiz yoktur.

Bu bölüm sadece firmamıza bildirmek istediğiniz konular olduğunda doldurulmalıdır. İş ya da Personel arayışınız varsa Üye olmanız gerekmektedir.

  • Aktif Bilgi İşlem San.Tic.Ltd.Şti.

    Çağlayan Mah. 2039/1 Sk. Bal Plaza K:4 D:9
    Muratpaşa / ANTALYA
    Antalya Kurumlar VD / 0420018958
  • E-posta ilan@modhotel.com

İletişim Formu