Şirket Profili

FİRMA HAKKINDA BİLGİ

1978 yılında kurulan MOD Bilgi İşlem, Türkiye'nin Turizm Otelcilik sektöründeki ilk yazılım firması olma ünvanına sahiptir.Sürekli gelişen yapı sayesinde 1994 yılında Aktif Bilgi İşlem olarak bugünkü Antalya merkezimizde hizmet vermeye devam etmektedir.Sektördeki 30 yılı aşan tecrübemiz,10'dan fazla Program desteği veren yazılım mühendislerimiz,Türkiye ve Yurtdışı bayi ağımızla birçok müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konular arasındadır.Bu nedenle Referanslarımızın çoğunluğu 4 ve 5 yıldız otellerden oluşmaktadır.

Firmamız yazılımdan, proje geliştirme departmanına, satıştan eğitim departmanına, Teknik servisten Muhasebe departmanına kadar bütün birimleriyle teknolojideki yenilikleri takip etmekte, sürekli gelişmekte ve hizmette en üst düzeyi yakalama gayreti içindedir.Yapmış olduğumuz yatırımlar kullanıcıların programdan en üst düzeyde verim almasını sağlamak içindir.

MOD HOTEL SOFTWARE her yıl yeni versionlarıyla ücretsiz upgrade edilerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.Belli zaman aralıkları ile yapılan güncellemeler programdan % 100 verim alınmasını sağlamaktadır.

Firmamız 2002 yılından itibaren www.modhotel.com internet sitesinde Personel ve İş Arayanlar bölümü ile Turizm sektörüne ÜCRETSİZ ve Üyelik gerektirmeden bilgi paylaşımında bulunulmasını sağlamıştır. Her yıl binlerce turizm çalışanı ve işveren yapılan paylaşımlarla iş ve personel bulmaktadır.

MOD WINDOWS VERSIYON ÖZELLİKLERİ

MOD Windows versiyon tamamen Microsoft ürünleri (Excel-Word) ve diğer popüler tüm programlarla % 100 uyumludur. Kullanım kolaylığı, kısayol tuşları, kolay öğrenilebilir olması ve geniş raporlama özellikleriyle kullanıcı ve yöneticilerin bütün isteklerini yerine getirebilen flexible bir yazılımdır.

Windows tabanlı MOD yazılım tüm Windows uygulamalarında sorunsuz çalışmaktadır.

Veritabanı güvenliği, Database’e Virüs bulaşmaması, Otomatik backup-yedekleme sistemi sayesinde bilgi kaybı söz konusu olmamaktadır.Kullanıcı hatası sıfıra düşürülmüş olup,modüller arasındaki Entegrasyon sayesinde iş yükü en az orana indirilmiştir.Yetkilendirme sistemi sayesinde her kullanıcıya ayrı ayrı menü ve program tanımları yaparak sadece ilgili kişilerin gerekli programları kullanması sağlanmıştır.

LOG sistemi detaylıdır. Kullanıcıların yaptıkları tüm işlemler geriye dönük olarak tüm ayrıntıları ile izlenebilir. Yapılan tüm değişiklikler, ekleme veya çıkarmalar kaydedilir ve kolaylıkla gözlemlenir.

Türkiye genelinde yaygın kullanımı sayesinde programı tanıyan personel sayısı fazla olduğundan yeni personel alımlarında programa adaptasyon en kısa sürede sağlanmaktadır.

MOD Yazılımın arkasında hem kurumsal hem de bilimsel olarak hizmet veren bir çok Mali Danışman, Test çalışmalarını yürüten Üniversiteler mevcuttur.Bu kurumsal yapı sayesinde MOD hem kesintisiz hem de uzun vadeli garanti güvencesi veren bir firma durumundadır.

MOD Hotel Software Windows versiyonun çok kısa sürede bir çok kullanıcıya ulaşması ve bu sayının giderek iddialı bir şekilde artmasında yukarıda bahsedilen konuların önemli bir yeri vardır.

Sizleride seçkin referanslarımız arasında görmek bizleri memnun edecektir.


ModHotel Software

Aktif Bilgi İşlem